כנפי יונה - חברת הסעות בירושלים
כנפי יונה הירו

שאלות נפוצות

מומלץ לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון רב והיכרות עם העיר, אך בראש ובראשונה חשוב לבחור בחברה שמאפשרת את כל פתרונות התחבורה, כך שיהיה אפשר להתאים לכל קבוצת מטיילים את כלי התחבורה המתאים לה. מעבר לכך חשוב לבחור בחברה המקפידה על תחזוקת כלי הרכב, הכשרת הנהגים וכללי הבטיחות המחמירים. רק לאחר שמוודאים את הדברים הללו אפשר להשוות מחירים בין החברות. 

המחיר של חברת הסעות בירושלים משתנה בהתאם לאורך הנסיעה, היום שלה בשבוע, סוג כלי הרכב ומספר הנוסעים. זו יכולה להיות נסיעה קצרה בתוך העיר של המיניבוס הכי קטן בעלות של כמה מאות שקלים בלבד או נסיעות ארוכות לאורך כמה ימים באוטובוס גדול של 60 נוסעים בעלות של כמה אלפי שקלים. הכול בהתאם לאורך הנסיעה, מספר הנוסעים וסוג הרכב. 

חברת הסעות בירושלים צריכה להיות קודם כל חברה מקצועית ומנוסה. היא צריכה להיות כזו שעובדת עם נהגים שמכירים את העיר כמו את כף ידם. הסיבה שהחברה המומלצת ביותר להסעות בירושלים היא כנפי יונה היא כי מדובר בחברה מקצועית וותיקה שלה נהגים מקצועיים ומוסמכים שגדלו בעיר ומכירים כל פינה בה. 

חברת כנפי יונה גאה להציע לקהל הלקוחות שלה את המחירים המשתלמים ביותר. אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים ביותר בהתאם לשירות שכולל נסיעה נוחה ובטוחה, ביטוח מלא לנוסעים ותחזוקה שוטפת של כלי תחבורה ברמה הגבוהה ביותר. אם קיבלתם הצעה כלשהי ואתם מעוניינים להוזיל בעלויות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לנסות ולהביא הצעה טובה ומשתלמת יותר. 

כנפי יונה מציעה ללקוחות שלה מגוון רכבי פאר מרהיבים ואצלנו תיהנו מהרכבים ברמה הגבוהה ביותר. רכבי ענק מרווחים, תאורה מיוחדת, מסכים לצפייה ועוד שלל מתקנים נוחים לנסיעה יוקרתית.

רוצים לנסוע איתנו?

מלאו עכשיו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חברת הסעות כנפי יונה

להצעת מחיר השאירו פרטים

חברת הסעות כנפי יונה

עד 20% הנחה לשרותי ההסעות